Şubat Ayının yazısına SİTS Bileti Hediye

Güncelleme tarihi: 1 Şub


Çok Değerli ACUTBAT Ailesi,


ACUTBAT Blog ekibi olarak yepyeni bir haberle karşınızdayız🥳


Bildiğiniz gibi ACUTBAT Blog olarak eğitici içeriklerinizi paylaşabileceğiniz bir blog sitesinin kurulacağını tanıtım toplantısında sizlerle paylaşmıştık ve uzun süredir üzerine çalıştığımız sitede sonlara gelmiş bulunmaktayız. Sitede bilimsel olmakla birlikte, farklı konulara eğilen, eğitici, eğlenceli içeriklerinizi herkese açık bir şekilde yayımlayabileceksiniz.


Her ayın ayrı bir temasını belirlemeye karar verdiğimiz sitemizde sadece o ayın temasına uygun yazıları paylaşmayacağız. Her an istediğiniz içeriğinizi bizlere iletebilirsiniz❤️ Aynı zamanda her ay “Ayın İçeriği” ve yıl sonunda da “Yılın İçeriği”ni belirleyeceğiz. Ayın içeriği ve yılın içeriği seçilen içerikleri bizlerle paylaşan arkadaşlarımıza sürpriz hediyelerimiz olacak.


Şubat ayının içeriğini o ayın temasına uygun olan içerikler arasından seçeceğimizi belirtmek isteriz. Şubat ayının içeriğine ödül olarak SITS bileti verilecektir. Son katılım 27.01.2022 saat 23:59. Herkese başarılar dileriz.


Şartlar :

- O ay toplamda en az 10 yazı olması

-Son katılım 27.01.2022 saat 23:59 .

- Bilet ana yazara verilecektir.

- Yazının uygunluğu değerlendirilecektir. Ona göre katılımı alınacaktır.


*Gönderilen yazılar jüri tarafından değerlendirilecektir.

*Grup halinde katılım olsa bile toplamda 1 bilet verilir

*ACUTBAT şartları değiştirme hakkını saklı tutar.


JÜRİ :

- ACUTBAT Blog Koordinatörlüğü

- ACUTBAT Yönetim34 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Güncel Hislerimiz, Geçmişteki Mutluluk Anılarımıza Müdahale Edebilir http://bit.ly/3OjxbMM Yapay zeka potansiyel olarak bir hastanın kanser tedavisine vereceği tepkiyi tahmin edebilir http://bit.ly/3t